Mācīties

5 populārākie blokķēdes tilti, ko skatīties pakalpojumā DeFi 2025. gadā

Tā kā decentralizētā finanse (DeFi) turpina attīstīties, blokķēžu sadarbspēja ir kļuvusi par galveno prioritāti. Tā kā lietotāji un likviditāte ir izkliedēta vairākās ekosistēmās — Ethereum, Arbitrum, Base, Avalanche un citās —, vajadzība pēc nevainojamiem, drošiem starpķēžu pārsūtījumiem nekad nav bijusi tik liela. Šeit tiek izmantoti blokķēžu tilti. Šajā rokasgrāmatā mēs izceļam 5 populārākos blokķēžu tiltus 2025. gadā, kas nodrošina ātrus, efektīvus un drošus starpķēžu darījumus. Neatkarīgi no tā, vai esat DeFi veidotājs, likviditātes nodrošinātājs vai aktīvs…

turpināt lasīt

Mācīties

Kas ir Blockchain Oracle? Atslēga DeFi savienošanai ar reāliem datiem

Decentralizētā finanse (DeFi) pārveido finanšu sistēmu, atceļot starpniekus un ļaujot veikt neuzticamus darījumus blokķēdes tīklos. Tomēr, lai DeFi lietojumprogrammas darbotos pareizi, tām ir nepieciešama piekļuve reālās pasaules informācijai — kaut ko nevar nodrošināt blokķēdes. Šeit parādās blokķēdes orākuls. Šajā rokasgrāmatā mēs atbildēsim uz jautājumu, kas ir blokķēdes orākuls? izpētiet, kāpēc orākuli ir būtiski DeFi izaugsmei, un izceliet vadošos orākulu tīklus, piemēram, Chainlink un Band Protocol. Kas ir…

turpināt lasīt

Kriptogrāfijas apmaiņa Mācīties

Kā DEX rada revolūciju kriptovalūtu tirdzniecībā

Decentralizētās biržas (DEX) pārveido veidu, kā cilvēki tirgojas ar kriptovalūtām, piedāvājot lietotājiem lielāku kontroli, caurspīdīgumu un drošību, salīdzinot ar centralizētajām biržām. Atšķirībā no tradicionālajām tirdzniecības platformām, DEX ļauj lietotājiem tirgoties tieši no sava maka, nepaļaujoties uz starpniekiem, padarot kriptovalūtu tirdzniecību pieejamāku un decentralizētāku. Pieaugot blokķēdes ieviešanai, DEX, piemēram, SushiSwap un dYdX, ir vadošā loma kriptovalūtu tirdzniecības revolūcijā. Ar tādām funkcijām kā automatizētie tirgus veidotāji (AMM), zemas maksas un pastāvīgie nākotnes līgumi…

turpināt lasīt

Mācīties

Kas ir DePIN? Kā decentralizēta fiziskā infrastruktūra pārveido nozares

Pasaule virzās uz decentralizētu nākotni, kurā blokķēdes tehnoloģija pārveido ne tikai finanses, bet arī reālās pasaules infrastruktūru. Jauna tendence, decentralizētie fiziskās infrastruktūras tīkli (DePIN), rada revolūciju nozarēs, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, lai izveidotu atvērtas, kopienas darbināmas sistēmas bezvadu savienojumam, mākoņkrātuvei un citam. Sākot ar Hēlija decentralizētajiem bezvadu tīkliem un beidzot ar Filecoin decentralizēto datu glabātuvi, DePIN veido nākotni, kurā svarīgākās infrastruktūras pieder, to pārvalda un uztur cilvēki...

turpināt lasīt

Mācīties

Kas ir Blockchain tilti: kā tie nodrošina DeFi savietojamību

Tā kā blokķēdes ekosistēma turpina paplašināties, dažādi tīkli ir attīstījuši unikālas funkcijas un ekosistēmas. Tomēr netraucētas sadarbspējas trūkums starp šīm blokķēdēm rada problēmas lietotājiem, kuri vēlas efektīvi pārvietot līdzekļus pa tīkliem. Blokķēdes tilti atrisina šo problēmu, ļaujot veikt pārskaitījumus starp ķēdēm un veicinot lielāku savienojamību decentralizētās finanšu (DeFi) telpā. Šajā rokasgrāmatā mēs izpētīsim, kas ir blokķēdes tilti, kā tie darbojas un to lomu DeFi sadarbspējas nodrošināšanā. Mēs…

turpināt lasīt

Kriptogrāfijas apmaiņa Mācīties

Kas ir decentralizētās biržas (DEX)? Rokasgrāmata iesācējiem par DEX pakalpojumā DeFi

Decentralizētās biržas (DEX) ir mainījušas veidu, kā tirgotāji mijiedarbojas ar kriptovalūtām. Atšķirībā no tradicionālajām biržām, kas paļaujas uz starpniekiem, DEX ļauj lietotājiem veikt tirdzniecību tieši no sava maka neuzticami un pārredzami. Līdz ar DeFi (decentralizēto finanšu) pieaugumu DEX ir kļuvuši par galveno kriptoekosistēmas sastāvdaļu, piedāvājot lielāku pieejamību, drošību un kontroli pār līdzekļiem. Šajā rokasgrāmatā mēs izpētīsim, kas ir decentralizētās apmaiņas, kā tās darbojas un kā vadošās platformas, piemēram, Uniswap (Ethereum), PancakeSwap…

turpināt lasīt

Kripto tirgus analīze Mācīties

Zelts un Fiat: kāpēc USD stabilu monētu nodrošinājums ir būtisks, lai saglabātu uzticību un stabilitāti

Izpratne par zelta un Fiat lomu stabilajās monētās Stabilās monētas ir kļuvušas par digitālo aktīvu ekonomikas būtisku sastāvdaļu, savienojot tradicionālās finanses un kriptovalūtas. Tomēr ne visām USD stabilajām monētām ir vienāds pamats. Lai gan gan ar zeltu, gan ar fiat nodrošināto stabilo monētu piesaiste ASV dolāram ir 1:1, to uzticamība, drošība un uzticamība lielā mērā ir atkarīga no izmantotā nodrošinājuma veida. Fiat nodrošinātās stabilās monētas ir atkarīgas no tradicionālajiem finanšu aktīviem, piemēram, banku rezervēm, komercpapīriem un…

turpināt lasīt

Mācīties

Ceļš uz XRP ETF apstiprināšanu: kas jāzina investoriem

Pieaugošā interese par kriptovalūtas biržā tirgotajiem fondiem (ETF) ir izraisījusi diskusijas par iespējamo XRP ETF apstiprināšanu. Pēc Bitcoin un Ethereum ETF apstiprināšanas daudzi investori tagad raugās uz XRP, vadošo digitālo aktīvu, kā nākamo pretendentu uz institucionālajiem ieguldījumiem. Tomēr apstiprināšanas procesā ir nozīme regulējošiem šķēršļiem, tirgus apstākļiem un SEC kontrolei. Šajā rokasgrāmatā ir apskatīts XRP ETF lietojumprogrammu pašreizējais stāvoklis, izaicinājumi, ar kuriem tās saskaras,…

turpināt lasīt

Mācīties Tirdzniecības padomi

Izpratne par atvērtajiem procentiem un tirdzniecības apjomu: galvenie rādītāji gudrākai tirdzniecībai

Veiksmīgai tirdzniecībai ir nepieciešama dziļa izpratne par tirgus tendencēm un galvenajiem rādītājiem. Divi būtiski rādītāji, uz kuriem tirgotāji bieži paļaujas, ir atvērtā interese un tirdzniecības apjoms. Šie rādītāji sniedz vērtīgu ieskatu tirgus noskaņojumā, likviditātē un cenu kustībās, padarot tos par izšķirošiem apzinātu lēmumu pieņemšanai kriptovalūtu, fjūčeru un akciju tirdzniecības jomā. Šajā rokasgrāmatā mēs noskaidrosim, ko nozīmē atvērtā procentu likme un tirdzniecības apjoms, kā tie atšķiras un kā tirgotāji tos var izmantot, lai uzlabotu savu…

turpināt lasīt

Mācīties Tirdzniecības padomi

Žetonu mijmaiņas darījumi pret žetonu pārdošanu: kāda ir labākā izvēle World Liberty Financial?

Tā kā kriptovalūtu tirgus turpina attīstīties, jaunie projekti, piemēram, World Liberty Financial, pēta dažādus veidus, kā izplatīt un piesaistīt kapitālu saviem žetoniem. Divas no visizplatītākajām metodēm ir marķieru mijmaiņas darījumi un marķieru pārdošana — katrai no tām ir atšķirīgas priekšrocības un stratēģiski mērķi. Izpratne par atšķirību starp marķieru mijmaiņas darījumiem un marķieru pārdošanu ir ļoti svarīga gan investoriem, gan projektu izstrādātājiem, kuri vēlas orientēties kriptovalūtu vidē. Šajā rokasgrāmatā mēs noskaidrosim, kā šie mehānismi…

turpināt lasīt